Obsługa firm

Adwokat Monika Raiwa cechuje się profesjonalizmem, zaangażowaniem oraz etyką zawodową. Jest świadomy, że każda sprawa jest unikalna i wymaga indywidualnego podejścia. Dlatego podejmuje wszelkie starania, aby zrozumieć potrzeby i oczekiwania klientów, a następnie skutecznie działać w ich interesie.
Klientom mojej kancelarii zapewniam pełną poufność i dyskrecję, chroniąc ich prawa i interesy. W trudnych sytuacjach prawnych, adwokat ten potrafi doradzić swoim klientom najlepsze możliwe rozwiązania, przedstawiając konsekwencje i ryzyka związane z daną sprawą.
Adwokat Żory posiada również umiejętność skutecznej komunikacji i negocjacji, co pozwala mu na osiąganie pozytywnych rezultatów w sporach prawnych. Jego doświadczenie i wiedza pozwalają mu rozpoznać kluczowe kwestie w danej sprawie oraz opracować strategię działania, która przyniesie jak najkorzystniejszy wynik dla klienta.

Dzięki zaangażowaniu całego zespołu Kancelarii Adwokackiej w Żorach: adwokatów i radców prawnych możemy zapewnić kompleksową i fachową obsługę prawną skierowaną do przedsiębiorców, firm i instytucji.

Towarzyszymy przedsiębiorcom już od momentu rozpoczęcia swojej działalności gospodarczej, tak aby  działalność zapewniała im maksimum bezpieczeństwa i efektywności. Dbamy o bezpieczeństwo na dalszych etapach rozwoju firmy, opiniujemy umowy, oraz interpretujemy przepisy z różnych dziedzin prawa.

Adwokat Monika Raiwa oferuje profesjonalną obsługę prawną dla:

  • osób posiadających własną działalność gospodarczą,
  • firm wchodzących w skład spółki osobowej/kapitałowej,
  • stowarzyszeń,
  • organizacji pozbawionych osobowości prawnej.

Usługi prawne świadczymy w sposób stały i kompleksowy, jednak udzielamy również pomocy w konkretnych, pojedynczych przypadkach: w sprawach gospodarczych, sądowych, administracyjnych, windykacyjnych i egzekucyjnych (z europejskim nakazem zapłaty włącznie).